..:: Gazetka uczniów Gimnazjm nr 2 w Mielcu ::..
* Aktualości
* Dyskoteka - kilka refleksji
* AVE kaloryfery
* Święta - Ankieta
* Tekst nie całkiem filzoficzny!
* Problem Trzecioklasisty (cz.II)
* Boże Narodzenie - święta pełne tradycji


* Wiedźmin - komedia roku!!
* Zamiast życzeń noworocznych
* Krzesło
* Led Zeppelin
* Closterkeller
* Żwirek i Muchomorek

* Małyszomania na wesoło
* Człowiek istota niepracująca
* Jak używać identyfikatorów?(instrukcja dla blondynki)
* Komiks

* Redacja gazetki
* Redakcja strony
* Kontakt


* Aktualności *

# Zbiórka zabawek

W dn. 26 XI - 4 XII zorganizowaliśmy akcję "Tobie się znudził, innym da radość". Zbieraliśmy zabawki dla dzieci z domu dziecka oraz dla tych przebywających w szpitalach. Odpowiedzieliście bardzo spontanicznie na nasz apel, za co serdecznie dziękujemy! Zebrane maskotki oraz książki z pewnością przyniosą uśmiech obdarowanym.

SU Gim2

# Przegląd kolęd i pastorałek

Osiemnastego stycznia 2002 roku w Samorządowym Centrum Kultury odbył się X Międzyszkolny Przegląd Kolęd i Pastorałek. W tym roku gospodarzem uroczystości było nasze gimnazjum. Licznie zebrani goście z uwagą obserwowali to, co działo się na scenie. Jako pierwsza wystąpiła grupa młodzieży z koła teatralnego działającego w Gimnazjum nr 2. Następnie wszyscy zebrani mieli okazję wysłuchać piękne kolędy i pastorałki w wykonaniu uczniów mieleckich szkół podstawowych i gimnazjów. Wszyscy wykonawcy zostali nagrodzeni rzęsistymi brawami. Otrzymali też pamiątkowe dyplomy i nagrody. Mamy nadzieję, że tegoroczny Międzyszkolny Przegląd Kolęd i Pastorałek na długo pozostanie w naszej pamięci.

SU Gim2

# Makulatura = Punkty ?!

Akcja ta przeprowadzona była z dużym powodzeniem. Była szansą nie tylko pozbycia się z domu zbędnych książek czy gazet, ale również (albo przede wszystkim...) zdobycia punktów z zachowania. Każdy dźwigał z domu kilogamy makulatury, z nadzieją zdobycia obiecanych punktów. Zwycięska klasa jest tylko jedna. Ma ona prawo w wybranym przez siebie dniu do zwolnienia ze sprawdzianów i pytania.

SU Gim2