Nasz film w finale konkursu w Brukseli PDF Drukuj Email
Uczniowie naszej szkoły: Artur Skotarek, Wojciech Jamrozy, Katarzyna Liguz, Filip Dębowski, Marcin Nowak wzięli udział w konkursie ogłoszonym przez Komisję Europejską a organizowanym przez European Schoolnet w Brukseli na 3-minutowy film poświęcony zmianom klimatycznym na Ziemi. Zostało zgłoszonych 120 filmów z całej Europy. Nasz film zajął 4 miejsce i do trzeciego miejsca zabrakło nam tylko jednego punktu! Autorzy trzech pierwszych miejsc zostali zaproszeni na 4-dniową wycieczkę do Brukseli w dniach 31.05-03.06 2005 r. w czasie trwania "Zielonego tygodnia" organizowanego przez Komisję Europejską. Opiekunami uczniów byli p. Urszula Kapuścińska i p. Grzegorz Rokosz. Stąd możesz ściągnąć film finałowy(ok. 15MB)