NAJFAJNIEJSZA DZIEWCZYNA Drukuj Email

8 marca to święto wszystkich kobiet, dlatego z tej okazji chłopcy z naszej szkoły postanowili uświetnić ten dzień niespodzianką dla swoich koleżanek. Z każdej klasy nominowali jedną dziewczynę do tytułu Najfajniejszej  Dziewczyny Gimnazjum nr 2. Głosowanie odbyło się w poniedziałek w bibliotece szkolnej. Na podstawie oddanych głosów do finału zakwalifikowało się 7 dziewcząt. Impreza ta odbyła się 9 marca, na której to dziewczyny musiały wykazać się umiejętnością i wiedzą dotyczącą m. in. sportu, znajomości marek samochodowych czy robienia pompek. Szanowne jury w składzie: pan Wiesław Wałek, pan Piotr Grzesik, pan Dariusz Dudek oraz R. Bieś i Wojtek Ziarko zdecydowało, że: trzecie miejsce zajęła Gabriela Palimąka z kl. 3b, drugie miejsce - Aleksandra Barnaś z kl.1g. Najfajniejszą Dziewczyną Gimnazjum nr 2 w Mielcu została Julia Kapusta z kl. 2c. Wszystkim dziewczynom serdecznie gratulujemy!!