NAJLEPSZY SPORTOWIEC - UCZEŃ JEST WŚRÓD NAS PDF Drukuj Email

W Hotelu Polskim w Mielcu odbyło się rozstrzygnięcie plebiscytu „Sportowcy Roku 2015”. Organizatorem konkursu był Tygodnik Regionalny „Korso”. Podczas uroczystej gali nagrodzono uczniów naszego Gimnazjum. W kategorii „Talent Roku” nominowanych było 10 kandydatów, w tym Andrea Litwin z klasy 3c, Weronika Wiktor z klasy 1f oraz Wojciech Koszelski z klasy 1h. Statuetkę z rąk Zdzisława Nowakowskiego, dyrektora Centrum Kształcenia Praktycznego i Doskonalenia Nauczycieli w Mielcu, za zdobycie tytułu najlepszego Sportowca-Ucznia odebrał modelarz, uczeń Gimnazjum nr 2 Wojciech Koszelski. Wojtek jest wielokrotnym medalistą Mistrzostw Polski, a także Świata w swoich kategoriach. Wśród 10 najlepszych Trenerów Mielca 2015 nominowanych zostało dwóch nauczycieli WF-u z naszej szkoły: pan Grzegorz Cibicki i pan Bogdan Omiotek. W pierwszej dziesiątce Sportowców Roku znaleźli się pływak Maksymilian Cerlich z klasy 3c oraz absolwenci naszego gimnazjum - modelarz Bartosz Kaźmierski oraz wirtuoz Kostki Rubika Jakub Kipa. Wielkie gratulacje. Życzymy im dalszych sukcesów.

Autor artykułu: Michał Krawiec (kl. 3d)

Autorzy fotografii: Tomasz Kaźmierski (kl. 2b), Michał Krawiec (kl. 3d)