SUKCESY W KOLEJNYCH TURNIEJACH TANECZNYCH Drukuj Email

Dwa ostatnie miesiące przyniosły naszej tanecznej parze kolejne sukcesy: Oskar Żuczek (kl. 1h) i Emilia Mądry (kl. 1e) zadebiutowali w nowej klasie tanecznej 14/15 E wspaniałym tańcem w dwóch stylach tanecznych, którym w kwietniu zdobyli I miejsce na XIII Ogólnopolskim T.T.T. „O Puchar Roztocza” w Piaskach. To samo miejsce uzyskali na XII Ogólnopolskim Turnieju Tańca Towarzyskiego o Puchar Tadeusza Wrześniaka Właściciela Hut Szkła w Staszowie.

Przerwa spowodowana kontuzją nie przerwała ich passy i w maju mogli się znowu cieszyć ze swojego sukcesu, stojąc na najwyższym podium podczas Ogólnopolskiego Turnieju Tańca Towarzyskiego "O Puchar Burmistrza Gminy Myślenice". Ostatni weekend również należał do szczęśliwych. Nasza para 14 maja 2016 roku wywalczyła złoty medal na Ogólnopolskim Turnieju Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Dębica.

Gratulujemy tancerzom oraz ich opiekunowi panu Mariuszowi Sosińskiemu i życzymy kolejnych sukcesów.