SUKCESY PLASTYCZNE PDF Drukuj Email

Aleksandra-Bednarz_05_1 W XIV Miejskim Konkursie Ekologicznym "Mnie ta ziemia od innych droższa" laureatkami zostały uczennice: Zuzanna Dyl, Enicö Szucsán , Aleksandra Sokół, Milena Gil.
W konkursie miejskim „Mielec – nasz powiat, nasze miasto" uczennica Enicö Szucsán otrzymała I nagrodę w kategorii aktualny obraz miasta – „Starówka widziana oczami mieszkańców".
W IX Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym „Poezja w obrazach" 2016 – uczennica Aleksandra Bednarz otrzymała I nagrodę, do wiersza W. Szymborskiej „Martwa natura z balonikiem"
W Ogólnopolskim Konkursie „Budujemy razem" na plakat promujący zbiórkę środków na budowę Europejskiego Centrum Hipoterapii dla Dzieci Autystycznych I nagrodę otrzymała klasa II G  – 50% dofinansowanie do 6-dniowej wycieczki do Zakopanego (wych. Urszula Kapuścińska Kopacz).
Wszystkim nagrodzonym GRATULUJEMY!

Mnie_ta_ziemia_od_innych_drosza_05_7Mielec_nasz_powiat_nasze_miasto_05_3Mielec_nasz_powiat_nasze_miasto_05_2

Mielec_nasz_powiat_nasze_miasto_05_5Mnie_ta_ziemia_od_innych_drosza_05_8Mnie_ta_ziemia_od_innych_drosza_05_9

Mnie_ta_ziemia_od_innych_drosza_05_6Mielec_nasz_powiat_nasze_miasto_05_4Mnie_ta_ziemia_od_innych_drosza_6