TANECZNE SUKCESY Drukuj Email

Miło nam poinformować, iż kolejny raz nasi tancerze Emilia Mądry (kl. 1e) i Oskar Żuczek (kl. 1h) swoją determinacją i sportową postawą udowodnili, że marzenia nie mają granic.

22.05.2016 zdobyli złoty medal w tańcach standardowych i latynoamerykańskich na Ogólnopolskim Festiwalu Tańca Towarzyskiego w Nowym Sączu. Tydzień później uplasowali się na drugim miejscu podczas  VIII Ogólnopolskiego Turnieju Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla „GOLDEN DANCE” 2016. Ich powrót na najwyższy stopień podium można było zobaczyć 4 czerwca 2016 na Ogólnopolskim Turnieju Tańca Towarzyskiego "Dżet 2016" w Miłocinie. Para potrafiła zachwycić nie tylko publiczność ale i jurorów prezentując się w zestawieniu tańców standardowych: walc angielski, walc wiedeński, argentyńskie tango i amerykański quickstep oraz tańców latynoamerykańskich takich jak kubańska cha-cha, brazylijska samba, kubańska rumba oraz amerykański jive. Gratulacje dla tancerzy, ich sympatyków oraz trenera Mariusza Sosińskiego… dziękujemy za wspólny doping i trzymamy kciuki za  dalsze sukcesy!!!