PODSUMOWANIE KONKURSÓW KURATORYJNYCH Drukuj Email

8 czerwca br. w Rzeszowie odbyło się uroczyste podsumowanie konkursów organizowanych przez Podkarpackiego Kuratora Oświaty. Podczas uroczystości z udziałem wojewody Ewy Leniart, zostały wręczone dyplomy i nagrody uczniom uzyskującym wybitne wyniki w konkursach przedmiotowych, tj. laureatom wielokrotnym i zwycięzcom. Wśród wyróżnionych byli uczniowie naszej szkoły: Małgorzata Róg (kl. 3d) - laureatka czterech konkursów oraz Piotr Koceniak (kl. 2e) - laureat dwóch konkursów. Wręczono również dyplomy dla przygotowujących ich nauczycieli. Ponadto nasze gimnazjum uzyskało Certyfikat „Szkoły przyjaznej utalentowanym uczniom”, który z rąk wojewody odebrała pani dyrektor Małgorzata Wacławska. Certyfikat potwierdza szczególne warunki tworzone uczniom przez szkołę w dziedzinie rozwijania zdolności i osiągania sukcesów w konkursach przedmiotowych, organizowanych przez Podkarpackiego Kuratora Oświaty dla uczniów szkół podstawowych i gimnazjów.

Na uroczystym podsumowaniu osiągnięć uczniów naszej szkoły spotkali się laureaci i finaliści konkursów kuratoryjnych, ich rodzice i nauczyciele. Uczniowie zostali nagrodzeni bonami na zakup nagród, rodzice otrzymali listy gratulacyjne, nauczyciele podziękowania. Nagrodzeni uczniowie to: Małgorzata Róg (kl. 3d), Piotr Koceniak (kl. 2e), Hubert Zięba (kl. 2b), Wiktoria Cichońska (kl. 3d), Daria Piekarz (kl. 3d), Martyna Kulawiec (kl. 2b), Mateusz Bielecki (kl. 2e), Kamil Kolin (kl. 2b),Aleksandra Rzeszut (kl. 3a), Hanna Wałek (kl. 3d), Julia Trzaska (kl. 3d), Mikołaj Broniewski (kl. 3a).

Dokładne informacje o sukcesach uczniów w konkursach kuratoryjnych znajują się w tabeli w tym pliku.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Powrót do strony głównej

 

URZĄD MIEJSKI

herb_urzad_miejski_d_36

ARCHIWUM SUKCESÓW

SZKOLNE MOODLE

DĄB PAMIĘCI WŁADYSŁAWA KAWY

KAMPANIA RZECZNIKA PRAW DZIECKA

KINOSZKOŁA

 
 

I TY MOŻESZ POMÓC

Pogoda w Mielcu

Od 2004 roku...

Wyświetla ilość odsłon artykułów : 2865527