ZAPRASZAMY DO KINA Drukuj Email

Od października rusza nowa, już VI edycja dobrze wam znanego i cenionego przez gimnazjalistów Programu Edukacji Medialnej „KinoSzkoła”. Ta pozaszkolna forma zajęć otrzymała ostatnio prestiżową nagrodę Polskiego Instytutu Sztuki Filmowej oraz posiada certyfikat Filmoteki Narodowej. Interesujesz się kinem, chcesz poznać magiczny świat filmu – to coś dla Ciebie!

W nowej edycji do zobaczenia 9 filmów:

• „Cały ten cukier” – październik
  • „Nowy” – listopad
  • „Miss Impossible” – grudzień
  • „Operacja hip hop” – styczeń
  • "Boy” – luty
  • „Jeszcze dalej niż północ” – marzec
  • „Bestie z południowych krain” – kwiecień
  • „Żałuję” – maj
  • „Dziewczynka w trampkach” - czerwiec.

Każdy seans poprzedza spotkanie z filmoznawcą. Projekcje raz w miesiącu, początek po czwartej lub piątej lekcji. Zajęcia trwają około 120 minut. Koszt karnetu na 9 filmów – 60 zł. Informacje i zapisy u nauczycieli języka polskiego: Anny Wilk i Piotra Grzesika. Wpłaty najpóźniej do 3 października. Ilość miejsc ograniczona.

Program przeznaczony dla klas trzecich, możliwy również udział uczniów z klas drugich. Więcej informacji o programie: WWW.KINOSZKOLA.PL