INFORMACJE ZE SZKOLNEJ STOŁÓWKI Drukuj Email

Gastronomia Elżbieta Rudek – ajent stołówki
w Szkole Podstawowej Nr 7 w Mielcu

Zapisy na obiady dla dzieci z klas I-IV można dokonać w świetlicy szkolnej lub stołówce. Koszt obiadu dla tej grupy wiekowej to 5 zł. W skład zestawu obiadowego wchodzą: zupa, II danie oraz napój.

Koszt posiłków ( II danie) wykupionych w abonamencie dla grupy wiekowej uczniów klas V-VII i gimnazjum wynosi  6 zł dziennie.

Z obiadów można też korzystać  jednorazowo w danym dniu płacąc gotówką przy odbiorze w cenie:

-zupa - 2,50

-II danie mięsne -  7,50

-II danie jarskie - 6,50

-pierogi ruskie -  5,50

-pierogi z kapusta - 6,00

-pierogi z mięsem - 6,50
(pierogi zamawia się przerwę wcześniej)

Do obiadu na wynos doliczamy 0,60zł za opakowanie.

Jadłospis zaplanowany  na 10 dni dostępny jest na stołówce i stronie internetowej. W przypadku, gdy dziecko zapisane na obiady nie lubi jakiejś potrawy, rodzic może zamienić danie proponowane w danym dniu na pierogi, o czym  powinien poinformować ajenta telefonicznie do godz. 8.00.

Istnieje też możliwość przygotowania drugiego śniadania dla dziecka, które można zamówić telefonicznie w danym dniu (kanapki, owsianka, herbata, itp. – ceny do wglądu w stołówce).

Odpłatność za obiady będzie  dokonywana z góry  do 15-go każdego m-ca na konto ajenta lub gotówką w stołówce. Każda nieobecność dziecka na obiedzie zgłoszona do ajenta do godz. 8.00 w dniu nieobecności będzie odliczona od opłaty w następnym miesiącu.

Gastronomia Elżbieta Rudek

ul. Grunwaldzka 7, 39-300 Mielec

nr konta: 45 9184 0004 2001 0002 1962 0001

tel. 731 392 093

Aktualny jadłospis

http://sp7.mielec.pl/Stołówka Sp7 - aktualny jadłospis na 2 tygodnie/

W sprzedaży posiadamy pierogi: ruskie, z mięsem, z kapustą kiszoną, z kapustą białą, ze szpinakiem, z truskawkami, z borówką, z białym serem.

Dania przygotowywane w kuchni szkolnej mogą zawierać alergeny*. Dokładny skład potraw dostępny jest w stołówce szkolnej.

Wszystkie potrawy serwowane w stołówce przygotowywane są przez nasz personel.

Jesteśmy otwarci na propozycje dotyczące Menu dla Waszych pociech.

* - wykaz alergenów