ZBIÓRKA SUROWCÓW WTÓRNYCH Drukuj Email

W dniu 29 września 2017  tj. w piątek, w głównym holu szkoły, od godz. 7.30 – 8.00 odbędzie się ZBIÓRKA SUROWCÓW WTÓRNYCH.28

ZBIERAMY:
- makulaturę spakowaną w paczki (do 10 kg) powiązane sznurkiem lub oklejone taśmą
- opakowania plastikowe i umyte butelki (policzone i zgniecione, zapakowane w reklamówki lub w worki plastikowe)
- puszki aluminiowe (policzone) zgniecione i zapakowane w worki plastikowe
- baterie (policzone) w workach plastikowych
Zebrane surowce wtórne można oddawać także bezpośrednio do współpracującej ze szkołą – firmy recyklingowej „ Sinoma ‘’ ul.Partyzantów 15, tel 17 788 79 09
Fakt przekazania surowców należy potwierdzić kwitem wydanym przez w/w firmę, na którym powinno znaleźć się: imię i nazwisko ucznia,  klasa, rodzaj i ilość oddanych surowców.
Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w akcji. Dodatkowe szczegóły znajdziecie w Regulaminie.