PODZIĘKOWANIE ZA OKAZANE SERCE Drukuj Email

Zorganizowana przez szkolny Klub Przyjaciół Zwierząt akcja zbiórki darów dla schroniska zakończyła się dużym powodzeniem. Dzięki waszej hojności uzbieraliśmy wiele rzeczy potrzebnych do ocieplenia legowisk i bud, a także kilkadziesiąt kilogramów karmy, zabawki i miski. Szczególne podziękowanie należy się uczniom klas pierwszych - 1a, 1b i 1c a także uczniom klasy 4-tej, którzy bardzo zaangażowali się w akcję. Podziękowania również dla uczniów klas 3F, 3H, 3B, 2G i 2B.

Wszystkie dary zostały przewiezione przez panie Elżbietę Lodarską i Agatę Wróblewską oraz przedstawicieli uczniów do Mieleckiego Schroniska i do Schroniska Czekadełko w Wadowicach Dolnych. W imieniu zwierząt i wolontariuszy składamy serdeczne podziękowania za okazane serce!