BRAMY "SIÓDEMKI" OTWARTE! Drukuj Email

Coroczną tradycją naszej szkoły jest Dzień Żaka. Święto, podczas którego nowi uczniowie oficjalnie stają się członkami naszej szkolnej społeczności.
W tym roku powitaliśmy uczniów Szkoły Podstawowej nr 7. Aby jednak zasłużyć na przychylność Króla Ołówkosa i Królowej Kredki i wstąpić w progi Królestwa Siedmiogrodu, uczniowie musieli pokazać co potrafią.
Pierwszym punktem programu był niezwykle piękny i wzruszający występ klas pierwszych. Zaproszeni goście, dyrekcja, nauczyciele, wychowawcy oraz tłumnie przybyli rodzice, mogli zobaczyć jak maluchy śpiewają i tańczą poloneza! Następnie zostali przez panią dyrektor Małgorzatę Wacławską pasowani na ucznia.
Nagle na scenie pojawiły się Anioły - to do występu przygotowuje się klasa czwarta. Odgrywając poszczególne scenki pokazali, że dobroć i koleżeństwo w szkole to rzecz bardzo ważna. I na koniec gest, który wzbudził zachwyt widzów - w stronę trybun poszybowały piękne róże...
Klasa szósta, jako kolejni artyści, udowodnili, że mają niezwykły pociąg do nauki śpiewając napisany przez siebie tekst do melodii "Jedzie pociąg".
Nareszcie przyszła kolej na klasy siódme - pokazali oni niezwykłe i zabawne układy taneczne, śpiewali piosenki do znanych melodii - oklaskom nie było końca! Na zakończenie zarówno uczniowie, goście, nauczyciele jak i rodzice wspólnie zatańczyli "belgijkę" oraz "kaczuszki".
Impreza ta nigdy by się nie odbyła, gdyby nie aktywni członkowie Samorządu Uczniowskiego, który wraz z opiekunkami panią Ewą Dworkiewicz i panią A. Pietras, przygotowali całą uroczystość. Młodzież otoczyła opieką swoich młodszych kolegów nie tylko podczas występu, ale także w czasie przygotowań.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Powrót do strony głównej

 

URZĄD MIEJSKI

herb_urzad_miejski_d_36

ARCHIWUM SUKCESÓW

SZKOLNE MOODLE

DĄB PAMIĘCI WŁADYSŁAWA KAWY

KAMPANIA RZECZNIKA PRAW DZIECKA

KINOSZKOŁA

 
 

I TY MOŻESZ POMÓC

Pogoda w Mielcu

Od 2004 roku...

Wyświetla ilość odsłon artykułów : 2864440