PRAKTYKA CZYNI MISTRZA Email

Praktyka czyni mistrza
W dniu 05.12.2017 uczniowie klasy 2h i 2a pod opieką wychowawców udali się z wizytą do Zespołu Szkół im. prof. Janusza Groszkowskiego w Mielcu. Przybyłych powitał dyrektor szkoły mgr Zbigniew Witek, a przewodniczką po szkole była pani Ewa Bożek. Uczniowie mieli okazję uczestniczyć zgodnie z zainteresowaniami w specjalnie dla nich przygotowanych zajęciach warsztatowych m.in. gastronomicznych, fryzjerskich, technicznych i wojskowych, które cieszyły się wielkim zainteresowaniem. Młodzież mogła przekonać się jak w praktyce wygląda praca fryzjera, kosmetyczki, kucharza, elektryka czy wojskowego. Szczególne podziękowania należą się pani Ewie Bożek, która zaprosiła uczniów do Zespołu Szkół im. prof. Janusza Groszkowskiego i zorganizowała dla nich zajęcia warsztatowe.