Tu się tańczy - Akademia tańca Monika Sołowiej-Sulewska www.tusietanczy.pl

Tu się tańczy - Akademia tańca - taniec towarzyski, dla par / Szkoła tańca Warszawa

Kurs tańca towarzyskiego, kurs tańca użytkowego, kurs tańca dla dorosłych, kurs tańca dla par, czy kurs tańca dla początkujących - to tylko niektóre na jakie można się zapisać w Akademii Tańca Tu Się Tańczy w Warszawie. Wszyscy instruktorzy wychodzą z założenia, że taniec jest czymś wykonywanym jedynie dla przyjemności. I w ten sposób podchodzą też do nauki. Na zajęcia można się zapisywać, niezależnie od stopnia zaawansowania. Można podnosić swoje umiejętności lub też nauczyć się wszystkiego od podstaw. Pewne jest to, że można czuć się tutaj dobrze zaopiekowanym i szybko nauczyć takiego tańca, na jaki się zapisaliśmy. Warto więc tę szkołę rekomendować innym.

Tu się tańczy - Akademia tańca Monika Sołowiej-Sulewska
Pl. Defilad 1