Marzena Roth Centrum Szkoleniowe A – Z a-z.edu.pl

Kursy szkolenia pedagogiczne - Sprawdzony ośrodek prowadzący kursy rozwojowe | Centrum Rozwoju Edukacji A-Z

Kursy szkolenia pedagogiczne

Centrum Rozwoju Edukacji A-Z oferuje między innymi szkolenia na zamówienie JST, a także szkolenia indywidualne oraz Corinth. Oferujemy profesjonalne szkolenia dla pedagogów. Jeśli planują Państwo zorganizować szkolenie dla rady pedagogicznej, zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej szerokiej oferty. Jeśli na naszej liście nie ma tematu, którym są Państwo zainteresowani, zapraszamy do kontaktu. Realizujemy indywidualne zamówienia na potrzeby naszych Klientów. Specjalizujemy się od wielu lat w doskonaleniu zawodowym nauczycieli oraz placówek oświatowych, zyskaliśmy duże doświadczenie, co pozwala nam świadczyć usługi na najwyższym poziomie.

Marzena Roth Centrum Szkoleniowe A – Z
Jesiennych Liści 11c