Państwowa Szkoła Wyższa im. Papieża Jana Pawła II w Białej Podlaskiej www.pswbp.pl

Państwowa Szkoła Wyższa w Białej Podlaskiej

Studia inżynierskie na kierunku informatyka w Państwowej Szkole Wyższej w Białej Podlaskiej odbywają się w trybie stacjonarnym oraz niestacjonarnym, w zależności od ilości zainteresowanych kandydatów. Nauka trwa 3,5 roku, a studia kończą się uzyskaniem tytułu inżyniera. Można kształcić się na specjalnościach takich jak: programowanie i technologie mobilne, technologie internetowe i grafika komputerowa, sieci komputerowe i cyberbezpieczeństwo oraz informatyka w biznesie. Program kształcenia jest połączeniem podstaw teoretycznych i praktycznych umiejętności. Zakład informatyki kształci osoby, które w przyszłości mogą sobie poradzić na dynamicznym i konkurencyjnym rynku pracy.

Państwowa Szkoła Wyższa im. Papieża Jana Pawła II w Białej Podlaskiej
Sidorska 95 / 97