Źródło Mowy Centrum Logopedii Karolina Wielopolska zrodlomowy.pl

Poradnia logopedyczna Źródło Mowy - Neurologopeda dziecięcy Poznań

Neurologopeda dziecięcy Poznań

Logopeda to specjalista zajmujący się diagnozowaniem, leczeniem oraz profilaktyką zaburzeń mowy i komunikacji. Jeśli występują trudności w wymowie lub w czytaniu i pisaniu, warto skontaktować się z logopedą. Wsparcie specjalisty pozwala odnaleźć skuteczne rozwiązanie problemu i ułatwia funkcjonowanie w komunikacji językowej. Aby skorzystać z tego rodzaju terapii warto skorzystać z usług Centrum Logopedii Źródło Mowy. W placówce dyplomowani specjaliści wykonują różnego rodzaju terapie, w tym: logopedię, neurologopedię, leczenie dysortografii, leczenie dysleksji oraz korepetycje z języka polskiego. Zalecamy skorzystać z profesjonalnych usług, aby poprawić swoje umiejętności mowy i komunikacji.

Źródło Mowy Centrum Logopedii Karolina Wielopolska
Malwowa 5